ANKETA K  REGENERACI MĚSTA MEZIBOŘÍ UKONČENA

V průběhu měsíce května měli obyvatelé Meziboří možnost vyjádřit se, s čím jsou ve městě spokojeni a co by se naopak mělo do budoucna zlepšit.  Dotazník s otázkami k různým oblastem života města od veřejné zeleně přes možnosti trávení volného času až po stav silnic a chodníků či bezpečnost obyvatel bylo možno vyplnit buď v papírové podobě a vhodit do schránek na šesti různých místech ve městě, nebo využít internetu a vyplnit jej v podobě elektronické.  Sběr dotazníků byl ukončen poslední květnový den. Celkem bylo odevzdáno 63 dotazníků v papírové podobě a 71 občanů města vyplnilo dotazník elektronicky. Větší zájem o budoucí podobu města projevily ženy, které vyplnily celkem 77 dotazníků, od mužů přišlo o 20 dotazníků méně.

Výsledky získané vyhodnocením odpovědí budou, nejen zájemcům z řad obyvatel města, představeny dne 26. června v prostorách Klubu seniorů , nám. 8. května 326 v Meziboří od 16.00 hod.

Zveme všechny , kdo mají zájem získat informace o pohledu svých spoluobčanů na situaci v Meziboří.

ZÁROVEŇ DĚKUJEME VÁM VŠEM, KDO JSTE SE DO ANKETY ZAPOJILI A VYPLNILI DOTAZNÍKY. PROKÁZALI JSTE TAK, ŽE VÁM BUDOUCNOST NAŠEHO MĚSTA NENÍ LHOSTEJNÁ.

Vyvěšeno: 12. 6. 2017

Datum sejmutí: 26. 6. 2017