Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

II.ročník Běhu naděje

     V sobotu 18.9.2010 dopoledne  se v areálu mezibořské sjezdovky konal v pořadí již II. ročník Běhu naděje. Tato sportovně společenská humanitární akce volně navazuje na dřívější Běh Terryho Foxe, který se konal v ČR v letech 1993 – 2007. Akce je spojena s veřejnou sbírkou, finanční příspěvek je použit na výzkum rakoviny.

Letos nejen pořadatelům, ale i účastníkům přálo počasí, které vylákalo …………… účastníků na trať dlouhou cca 1 km. Trať bylo  možno absolvovat nejen během, ale i chůzí, s kočárky, na kolech, zkrátka dle vlastních sil účastníků.

    V úvodu vystoupily roztleskávačky za Základní školy Meziboří, pro děti byly připraveny sportovní soutěže se sladkou odměnou, firma ALLKON, s.r.o. Meziboří zapůjčila městu „skákací hrad“, na kterém děti vydržely dovádět celé dopoledne.

Účastníkům byly nabízeny upomínkové předměty s logem akce – trička, jo-ja, píšťalky, klíčenky, propisovací tužky, čepice, tašky.

Na výzkum rakoviny bylo ve sbírce vybráno  3.365,- Kč.

Organizátor – Město Meziboří – děkuje všem, kteří se na úspěšné akci podíleli, zejména „SKI Klubu na sjezdovce“ za poskytnutí zázemí, přípravu občerstvení a doprovodné slovo. Věříme, že se příští rok opět sejdeme, a snad v ještě větším počtu.

 

Stránka

  • 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Stránka

  • 1